Desert Empire

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépő
Név:

Jelszó:

Csiripelő
Friss postok
Lopott idő; Balar - Aicha
Today at 12:02 pm
írta: Balar
Éjszakai csapás - Balar&Vashti
Vas. Nov. 19, 2017 5:33 am
írta: Balar
Vad kecske Ivó - Rayan & Kraisorn
Szer. Nov. 15, 2017 6:17 pm
írta: Rayan
Reggeli beszélgetés; Thylia - Aicha
Hétf. Nov. 13, 2017 8:49 pm
írta: Aicha Khaled
aglaie && talen-jei
Pént. Nov. 10, 2017 8:29 pm
írta: Aglaie
Hazaváró - Shaneeka & Rayan
Kedd Nov. 07, 2017 8:59 pm
írta: Rayan
A hónap válaszadói
Balar

Aicha Khaled

Rayan

Dana Amarah

Vashti Shohreh

Thylia Shaphire Beshenal

Admin

Kraisorn Suriyasen

Bassam Al Zaghar

Shaneeka

Statisztika
12 fő
Férfi
9 fő
Neolita nemesek
8 fő
Neolita polgárok
4 fő
Hárem 3 fő
Katonaság
1 fő
Félvérek 4 fő
Szabad emberek
0 fő
Rabszolgák
2 fő
Marilla fiai
3 fő
Agrona rend
1 fő

A Hárem első kertje; Ophelia - Aicha

:: Kelet Birodalma :: Királyi palota Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Aicha Khaled
Háremhölgy
Hozzászólások száma : 52
Vas. Okt. 01, 2017 5:03 pm
Nem tudom, mennyire számítok szerencsésnek, de úgy hiszem, nem mindennapi, hogy már az előtt megállított és félrehívott valaki, hogy a hárembe tehettem volna a lábam.
A másik két lány, akik velem egyszerre érkeztek, már akkor sutyorogni kezdett, mikor továbbindultak Kareem felügyelete mellett. Azt hiszem, az őrök és a felügyelők őket egyenesen ide, a hárembe kísérték.
Én jókora késéssel érkeztem meg.
Se bemutatás, se eligazítás, hogy itt mi merre meddig.
Szerencsére a holmimat azonnal észreveszem, a szemközti falnál áll egy nyitott kétszárnyú ajtó mellett. Az ajtón túl egy kis belső kert látszik, gondolom csak az első a hárem számos udvara és kertje közül. Még az is lehet, hogy ezen átkelve juthatok majd el a hálóhelyemhez.
Kíváncsinak kellene lennem, de most nem igazán érdekel, hogy milyen ágyat kapok, ahogy az sem, hogy egyedül birtokolhatok-e majd egy szobát, vagy osztoznom kell-e egy másik lánnyal.
Nem mintha ezek nem lennének fontos dolgok, de a megérzésem azt súgja, van, ami még fontosabb.
Áldás légyen a helyen és rajtatok! – köszönök, ahogy beljebb lépek.
Más lányok is vannak jelen.
Ennyi fiatal nőt egy helyen egyszerre én még nem is láttam soha. Persze ebbe nem számolom bele a piacokat és más hasonló nyilvános helyeket.
Gyors pillantást vetek a többiekre, kik csinos, könnyű ruhákat viselnek. Az én barnás árnyalatú utazó ruháim szinte durvának hatnak a selymek mellett. De nem tud érdekelni ez sem.
Valami más foglalkoztat.
Az ajtó felé indulok.
Aztán mégis megtorpanok, leguggolok a holmim mellé, közben a szárnyaimat kissé megemelem, hogy ne érjenek a padlóhoz, de megvan minden.
A fal mellől egy idősebb szolgáló indulna felém, csak a fejem fordítom, a testem nem, ahogy rá nézek. Nem tudom, mit akart. Nem mondja, csak visszavonul.
Eszembe jut a többiek ruhája, a szabásuk, és magamban valamiféle csendes diadalt érzek.
Engem nem öltöztethetnek olyanba!
Felegyenesedem újra és kilépek az udvarra.
Nem fordítom az ég felé az arcom, annál több eszem van. Nem mintha nem lenne ebben a palotában már egy valaki, aki bizonyosan tudja, hogy tudok repülni. De nem kell mindenkinek azonnal tudnia.
Csak a szemem sarkából mérem fel a falak magasságát, próbálom fejben felidézni a palota elrendezését.
Ekkor hallom meg a halk közeledő léptelet és a hang irányába fordulok, sőt két lépést én is teszek.
Engem keresel? – kérdezem egyelőre még csak a félhomálytól.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Izzard
Háremhölgy
Hozzászólások száma : 11
Hétf. Okt. 23, 2017 9:26 pm
Teljesen gondoltaimba vagyok merülve olykor miközben ezen falak közt mászkálok. Hiányzik a szabadság, a szabad élet, de már ide tartozom, és eszem ágában sincs apámra, vagy a bátyáimra szégyent hozni. Tudom, hogy ezzel talán lehetőséghez juttathatom őket is, bár egyikük apánk műhelyét fogja átvenni.
Hogy nekem mi lett volna a sorsom? Már sosem tudom meg, hiszen az teljesen átíródott, másfelé fordult.
Egy ideje már itt vagyok, és történt egy s más is, már nem nevezhetem magam ártatlankának. Ráadásul a lányok jó része még mindig szúrós szemmel tekint rám. Nem találom a helyemet. Csak jövök megyek, olvasgatok. Az órákat szeretem. Eddig is részesültem oktatásban, de ez itt teljesen más. A kötelező mellett szabadon is választhatók. Számtalan dolog áll a rendelkezésemre, hogy érdeklődésemet kielégítsem.
Első nap azzal kezdtem, hogy felfedeztem az egész hárem területét. Megkerestem, hogy hol meddig lehet menni. Nm egyszer rám is szóltak, hogy hová lépkedek, de sosem léptem át a határvonalakat azóta sem. Egy részem pedig már nem is akar. Az a részem azt hiszem egy bizonyos lakrészben maradt. Olykor a teraszról lesek felfelé, de nem látom. Megfordul a fejemben,hogy csak egyszer hivatott, megkapta, amit akart, és ilyekor szívem szerint újra dobnám azt a tőrt, amit akkor este is, ami megpecsételte a sorsomat.
Most is inkább arra veszem az irányt, ahol tudom, hogy ilyenkor kevesebben vannak. Magányra, és csendre vágyom kicsit ebben a kavalkádban. A kedvenc erkélyemre tartottam, onnan ellátni egy másikra, ami igaz magasabban van, de ha mozgolódás van, akkor az még is látható. Lopott pillanatok, szívdobbanásnyi remény, amit aztán a haza akaró térő felem széttipor, és hazugságnak állít be mindent, ami eddig történt.
- Hm?- néztem hirtelen a hang irányába.
- Ne haragudj, nem akartalak megzavarni , és nem, nem kerestelek – nos ebből húzzam ki magamat úgy, hogy ne bántsam meg a másik felet.
- Én csak …levegőzni támadt kedvem – mondtam végül egy apró mosoly kíséretében.
Aicha Khaled
Háremhölgy
Hozzászólások száma : 52
Szer. Okt. 25, 2017 10:21 am
A másik lány, aki kilép a növények takarásából, vékonyabb, mint én, szinte már törékeny alkatú. A háremhölgyek lenge ruháját viseli, élénk színű, vidám selymet. Meg egy szürke szalagot, amiről én nem tudom még mit jelent. Bár leginkább arra gondolok, hogy a szalag egyfajta jelölés. Az élénk színű ruhájához nem illik, nem hinném, hogy öncélú díszként viseli.
Talán épp arra szolgál, hogy tudassa, melyik férfi rendeli magához? Eddig ez a legjobb tippem, de nem vagyok biztos a dologban.
De lehet, hogy most majd választ kapok.
Mivel úgy hallom, hogy felém közeledik, teszek én is pár lépést és megszólítom.
A válaszára meglepődöm kicsit. Szelídnek hangzik és mentegetőzőnek.
Nem, nem engem keresett, nem, zavarni sem akart és csak levegőzni jött.
Nem vagyok benne biztos, hogy lenne-e kedve beszélgetni velem, ahogy abban sem, hogy ilyenkor illik-e felajánlani a lehetőséget.
Otthon, ha a nővérem felelt volna így, minden további nélkül letámadom, egy padhoz húzom és addig faggatom, míg ki nem böki, mi baja van.
Ezt itt nyilván nem tehetem. Ez a lány nem testvérem, és lehet, hogy valójában épp a háta közepére kíván, csak túl jól nevelt és udvarias, hogy ezt ki is mondja.
Az jut eszembe, hogy a legegyszerűbb lenne bocsánatot kérni, majd csendes léptekkel elvonulva magára hagyni őt. Majd arra gondolok, hogy nem mindig az egyszerű utak a legjobbak, és ha most elmegyek valószínűleg jó darabig nem fog velem újra szóba állni. Plusz nem tudhatok meg semmit, ha nem kérdezek.
- Ha zavarok, akkor bemegyek - ajánlom fel hát neki a választás lehetőségét -, de ha szeretnél beszélgetni egy kicsit, leülhetünk idekint.
Kérdőn pillantok rá.
- A nevem Aicha, és én vagyok az egyik új lány itt.
Sponsored content
Sponsored content
Sponsored content
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére1 / 1 oldal