Desert Empire

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépő
Név:

Jelszó:

Csiripelő
Friss postok
Lopott idő; Balar - Aicha
Today at 12:02 pm
írta: Balar
Éjszakai csapás - Balar&Vashti
Vas. Nov. 19, 2017 5:33 am
írta: Balar
Vad kecske Ivó - Rayan & Kraisorn
Szer. Nov. 15, 2017 6:17 pm
írta: Rayan
Reggeli beszélgetés; Thylia - Aicha
Hétf. Nov. 13, 2017 8:49 pm
írta: Aicha Khaled
aglaie && talen-jei
Pént. Nov. 10, 2017 8:29 pm
írta: Aglaie
Hazaváró - Shaneeka & Rayan
Kedd Nov. 07, 2017 8:59 pm
írta: Rayan
A hónap válaszadói
Balar

Aicha Khaled

Rayan

Dana Amarah

Vashti Shohreh

Thylia Shaphire Beshenal

Admin

Kraisorn Suriyasen

Bassam Al Zaghar

Shaneeka

Statisztika
12 fő
Férfi
9 fő
Neolita nemesek
8 fő
Neolita polgárok
4 fő
Hárem 3 fő
Katonaság
1 fő
Félvérek 4 fő
Szabad emberek
0 fő
Rabszolgák
2 fő
Marilla fiai
3 fő
Agrona rend
1 fő

Gyakorlat teszi a mestert - Nasrim&Vashti

:: Kelet Birodalma :: Királyi palota Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Vashti Shohreh
Törzsi vadász
Hozzászólások száma : 10
Csüt. Okt. 05, 2017 6:41 pm
Furcsa nekem a palota. Nem szoktam ilyen környezethez. Ilyen, mások számára kényelemhez. Számukra. De számomra? Nem tudom. Habár nehéz benne élni, veszélyes és kiszámíthatatlan, még is hiányzik a sivatag. Ahhoz a zord vidékhez szoktam hozzá. Abban nőttem fel és élek. Számomra a mindennapos küzdelem az életben maradásért a kényelmes. Ez itt....
Letekintek a tetőről a gyakorló tér udvarára. Teljesen nyugodtan üldögélek ott, mintha csak természetes lenne, hogy neolitáknak szokásuk ilyen fura helyeken időt tölteni. Nagymacska gének miatt azonban jobb szeretek magasban lenni, olyan helyen, ahonnan messzire elláthatok. Most épp az őröket figyelem, ahogy gyakorolnak. Rájuk fér, tegnap kellemesen megleckéztettem őket... Na jó, ők is engem, ha úgy vesszük. A lila folt az arccsontomon már kezd halványulni és a felszakadt ajkam is gyógyul. Ez történik, ha betörsz a palotába és a király nevét kezded ordibálni. De hát na, sürgős dolgom volt Bassammal. Olyan, amely később is kihathat rá. Na de mindegy, oda akartam kilyukadni, hogy ez itt nekem nem kényelem. Még ha van puha ágyam is, nem kell vadásznom az élelemért és kereskednem a szükséges dolgaimért... Számomra dögunalom ez a hely. Úgy hogy most fogom is magamat, a tető szélére sétálok, leguggolok, majd leugrok az alig kettő és fél méterrel lejjebb elhelyezkedő talajra. A katonák, akik rosszallóan megnéztek, majd inkább próbáltak nem foglalkozni velem eddig, újra rám pillantanak.
- Van valakinek kedve edzeni egy kívülállóval? Halálra unom magamat, ahogy a tötyörgéseteket nézem. - szólalok meg határozottan, hangosan, ajkaimra egy apró vigyor ül ki. Kíváncsi vagyok....
A saját törzsemben és a környéken verhetetlen vagyok test-test elleni küzdelemben. Bassamot is lenyomtam volna, ha nem ügyeltem volna arra, hogy még is csak egy királyi sarj és jobb, ha nem sértem meg az önérzetét. Olyan pontokat hagytam támadás nélkül rajta, amelytől három-négy mozdulat után fekszik. Kíváncsi vagyok, katonái, őrei mennyire erősek, ügyesek. Lesz-e végre valaki, aki 30 év küzdelem után lenyom engem?
Vissza az elejére Go down
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére1 / 1 oldal