Desert Empire


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépő
Név:

Jelszó:



Csiripelő
Friss postok
Mortal Kombat FRPG
Szer. Feb. 13, 2019 7:00 pm
írta: Vendég
Lopott idő; Balar - Aicha
Vas. Feb. 03, 2019 10:41 am
írta: Aicha Khaled
I.N.F.E.C.T.E.D
Szomb. Jún. 02, 2018 10:42 am
írta: Vendég
Ki kicsoda
Hétf. Márc. 12, 2018 11:17 am
írta: Dana Amarah
double the trouble - rayan && kraisorn
Szomb. Feb. 17, 2018 9:53 am
írta: Rayan
D S H
Vas. Feb. 04, 2018 5:55 pm
írta: Vendég
Seattleties
Vas. Jan. 28, 2018 6:59 pm
írta: Vendég
Khagra rend - Parancsnok
Csüt. Jan. 04, 2018 10:24 pm
írta: Admin
A hónap válaszadói
Statisztika
Neolita nemesek
8 fő
Neolita polgárok
4 fő
Kiválasztottak 3 fő
Katonaság
1 fő
Félvérek 4 fő
Szabad emberek
0 fő
Rabszolgák
2 fő
Marilla fiai
3 fő
Khagra rend 1 fő

aglaie && talen-jei

 :: Kelet Birodalma :: Sivatag Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Kedd Jan. 02, 2018 8:50 pm
Talen-Jei
Rabszolga - félvér
Talen-Jei
Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Sep. 08.
Meg utoljara kivillantom a fogaim feherjet, mielott leeresztenem az ijat; tudom, hogy az engedetlenseggel csak a karunkra dolgoznek, raadasul a serult vallam sem birja annyira a megterhelest, mint azt hittem, es meggyotort izmaim biztosan halat adnak nekem azert, hogy vegre ugy dontok, ideje letenni az ijat - meg ha legszivesebben legalabb harom nyilat kuldenek ebbe az ismeretlenbe. Megis honnan tudhatjuk, kicsoda es hogy meg lehet-e benne bizni? Lehet, teljesen foloslegesen egyezkedunk vele, mert a vegen ugyis csak atver minket. De hat ki vagyok en, hogy itelkezzek folotte?
ennek ellenere gyulolom a gondolatat annak, hogy vedtelenek vagyunk vele szemben; hiaba van az ij a kezem ugyeben, biztos vagyok abban, hogy ha odaig fajulnanak a dolgok, eselyunk sem lenne. Minden allati osztonom azt sugja, vigyazzunk vele - de Aglaie a helyemre utasit es nekem hallgatnom kell ra. Az ijat igy vegul leeresztem es megtamasztom a foldon, a homokban, rezignaltan dorzsolve meg az orrnyergem a szabad kezemmel - azt hiszem, a faradtsag csak most kezd igazan urra lenni rajtam es igazabol inkabb mar csak a lassan tengodo duhom tart ebren, meg az, hogy Lyra belem kapaszkodik, semmit se ertve a szituaciobol.
Szeretnem azt mondani, hogy en mindent ertek, de ez a ferfi ugy valtoztatja a velemenyet, mintha csak a valtozo szel iranyitana hol erre, hol arra; nem nagyon van mas valasztasom, mint hogy csendben figyeljem, hogyan alakulnak az esemenyek es mas valasztasom nem leven elfogadva a vegkifejletet, mert az en velemenyem ugyse erdekelt senkit.
Biztosan gyanakszik, hogy az isten bassza meg; lassan jovok ra, hogy talan jobb lett volna, ha kicsit visszafogom magam, de most mar tul keso - igazabol csak annyi marad nekem is hatra, hogy valamelyest visszahuzodjak a hatterbe es ugy tegyek, mintha az egyetlen lovunk ellatasa a vilag legfontosabb dolga lenne; talan jobb lenne, ha egy ideig tenyleg mellekesse tennem magam, addig Lyra is ott tud maradni a gazdank mellett, hogy semmi olyan ne tortenjen, aminek nem lenne szabad, igaz?
De a ferfi hatarozottan tul sokaig furkeszett; gyulolom, ahogy ram nez, mintha csak a fejembe akarna latni es a nyelvembe kell harapnom, hogy ne szolaljak meg - es bar latszatra bekesen ul a tuz mellett, nem tudom, mit gondoljak rola. Tul sokat kerdez, raadasul a stilusa is rengeteg kivannivalot hagy maga utan, bar lehet, csak az en ostoba hibam, hogy megszoktam, csaladjanak jogan a varosban minden tisztelet kijart neki; viszont itt senki se ismert minket, akkor megis mire szamitottam?
Rozignaltan tamasztom a homlokom a lo nyakanak; tul nehez. Miert nem mehetunk vegre utunkra?

Aglaie & Bassam & Talen-Jei
Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Ugrás :
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Desert Empire  :: Kelet Birodalma :: Sivatag-